Dirbame visoje Lietuvoje! 11metųpatirties
info@cweb.lt8 676 22 354
info@cweb.lt8 676 22 354

Apie mus

CWEB.lt tai UAB „INFOFACE“ valdomas prekės ženklas kuris orientuojasi į pigesnius interneto svetainių sprendimus. Ilgametė ir tarptautinė patirtis padėjo mūsų komandai rasti sprendimus kurių dėka galime pasiūlyti profesionalios kokybės, konkurencinį pranašumą suteikiančias interneto svetaines už prieinamą kainą.

 

UAB „INFOFACE“ įkurta 2006 m. birželio mėnesį Kaune. Pagrindinės įmonės veiklos sritys buvo prekyba kompiuterine technika, internetinių projektų kūrimas, bei vystymas. Po 2008 m. Lietuvą ištikusios ekonominės krizės atsisakyta kompiuterinės technikos parduotuvės ir įmonės veikla perkelta į Vilnių. Vėliau atidarytas filialas ir Šilutėje. Tad pageidaujant klientams atvykstame visoje Lietuvoje, be jokio paslaugų įkainių pabrangimo.


2014 m. Ruandos sostinėje Kigali (Kigali, Rwanda Afrika) įkurta dukterinė įmonė INFOFACE RW LTD kuri rūpinasi klientų paieška, bei aptarnavimu Afrikoje. Per šį trumpą laiką spėjome įgyti kelių dešimčių klientų pasitikėjimą, bei lojalumą.

 

Mes norime, kad ir mažesniųjų Lietuvos miestų nedidelės įmonės būtų taip pat gerai pasiekiamos internete ir taptų konkurencingomis su didžiųjų miestų įmonėmis.


Mes siekiame, kad mūsų klientai pajustų interneto teikiamą naudą ir augdami patys – padėtų augti ir mums. Interneto svetainė tai ne išlaidos – tai investicija. Tad siūlome atsakingai pasirinkti įmonę, kad investicijos netaptų tik išlaidomis.

  • 11metųpatirties
  • 250+sukurtųprojektų
  • 50+nuolatiniųklientų
  • 6000+įveikta kilometrųderinant projektus