Dirbame visoje Lietuvoje! 11metųpatirties
Atgal
info@cweb.lt8 676 22 354
Vidutiniškai svetainė sukuriama per 25 dienųVidutinė tokios svetainės kaina 2999€ (+PVM)Svetainės palaikymas metams 45€ (+PVM)Naujoms įmonėms
(iki metų) taikoma nuolaida nemokamas svetainės ir domeno palaikymas metams

Interneto portalas

Interneto portalas yra interneto svetainė, kuri teikia vartotojui įvairias paslaugas ir informaciją. Interneto portalu taip pat vadinamas tinklalapio puslapis, kuriame vienodu formatu pateikiama informacija iš įvairių šaltinių (tokie interneto portalai vadinami ir navigacinėmis svetainėmis).

 

Klasifikacija

Interneto portalai skirstomi į horizontalius (universalius, bendruosius) portalus, kurie apima įvairiausias temas ir paslaugas ar yra kelių kompanijų bendra platforma, orientuoti į plačią auditoriją, bei vertikalius (nišinius) portalus – siauros tematikos portalus, orientuotus į tam tikrą interesų grupę.

 

Nusakyti interneto svetainės kainą galima tik po interneto svetainės tikslų, bei sudėtingumo nustatymo. Preliminarią kainą galima nusakyti po to kai išdėstysite savo reikalavimus interneto svetainei. Nesidrovėkite ir reikalaukite komercino pasiūlymo dabar! Gi komercinis pasiūlymas nieko nekainuoja.